Čtvrtek, 30 března, 2023
- Komerční sdělení -aktuality
HomePR články našich klientůUž máte kúpený vianočný stromček, na ktorý je radosť pozerať?

Už máte kúpený vianočný stromček, na ktorý je radosť pozerať?

Väčšina z nás už začala premýšľať nad tým, čím tento rok vyzdobí svoj domov tak, aby boli blížiace sa Vianoce sviatočné a krásne. Samozrejmosťou je vianočný stromček ozdobený svetielkami, guľami, drobnými ozdôbkami, možno aj trblietavými reťazami, perníčkami… Záleží na vašich zvykoch a vkuse. Tohtoročnou farbou Vianoc sú hneď tri farby, a to červená, biela a prírodná. Môžete teda ozdobiť stromček v tomto duchu, ale samozrejme je to iba na vás.

Krásny 3D stromček na mnoho rokov

Ani najkrajšia výzdoba ale nevyzerá dobre, keď nie je základ kvalitný. Tým základom máme na mysli vianočný stromček. Dnes už môžete kúpiť umelé stromčeky, ktoré sú navlas rovnaké, ako tie živé. Majú ale len výhody, negatíva, ako opadávajúce ihličie, kvapkajúca smola, nutnosť dolievať vodu, aby stromček neuschol, orezávanie kmeňa do stojana, nič z toho vás nečaká. Jedná sa o vianočný stromček 3D, ktorý je vyrobený špeciálnou technológiou tak, že je ihličie skutočne ako živé. O level vyššie sú FULL 3D vianočné stromčeky. A aj keď si pri nákupe trochu priplatíte, budete mať stromček na mnoho rokov, investícia sa vám pomerne rýchlo vráti. Zvlášť, ak kupujete stromček živý väčší a jazdíte si preň autom.

3D stromček vo výbornej kvalite za rozumnú cenu kúpite napr. na svetstromcekov.sk. Ide o známy obchod, ktorý pravidelne prináša zaujímavé zľavy, takže stačí sledovať ponuku a počkať si. Práve teraz môžete stromčeky, ale aj iné vianočné ozdoby, kúpiť až so zľavou 30%.

Výzdoba pre celý dom aj byt

Okrem stromčekov ponúka svetstromcekov.sk aj vianočné umelé vence, vianočné girlandy, postavičky Santa Clausa a Mikuláša v mnohých veľkostiach a štýloch, tiež LED osvetlenie, stojany pre vianočné stromčeky, podložky pre vianočné stromčeky…

Či už chcete smrek, borovicu, jedličku, vyberiete si. Od 60 cm do 450 cm vysoké vianočné stromčeky sú dostatočnou ponukou pre rodiny aj firmy. Stačí si vybrať.

spot_img
spot_img
- Advertisment -PR článek
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img